3 State
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Grove Street Find and HeadShot

In jos

Grove Street Find and HeadShot Empty Grove Street Find and HeadShot

Mesaj Scris de VyrussHD Lun Mar 31, 2014 12:07 am

"Regulament"
●Tinta pe care o aveti de omorat, pe care o voi alege eu va trebui sa o omorati si sa postati aici.
●Acest event se bazeaza pe: eu aleg un jucator , voi trebuie sa-l omorati si veti primi un anumite premii . drugs, mats, bani .. in functie de persoana aleasa
•Victimele vor fi din orice factiune mai putin Grove.. sa nu existe discutii
●Nu aveti voie sa falsificati poza, gen moare victima ca spre exemplu cade de pe cladire si apoi sa pozati si sa spuneti ca voi ati omorat.
●Incercati ca atunci cand omorati victima sa faceti poza, sa se vada clar ca voi ati omorat nu altcineva.
●Nu aveti voie sa comunicati cu tinta.
●Poza se face cu chat-ul la vedere pentru a dovedi ca n-ati vorbit cu victima.
•Doar primul care posteaza primeste recompensa 
•Premiile vor fi in functie de persoana aleasa ca tinta si factiunea din care face parte 
●Cine NU posteaza dupa model nu ii voi lua in considerare postul !



"Model de postare"Nick:
Rank:
Victima:
Poza:


"Premii"• Premiile vor fi in functie de persoana aleasa si de factiunea din care face parte
daca tinta este in - VLA BALAS Red Tigers  Dragons LSV  - premiile vor fi cuprinse intre 50-75k, 150-300g drugs, 5-10k mats
daca tinta este in - PD FBI  - premiile vor fi cuprinse intre 75-110k,300-500g drugs (poate chiar mai mult), 10-25k mats
daca tinta este - HELPER - premiile vor fi cuprinse intre 200-400g drugs , 5-10k mats
daca tinta este - ADMIN - premiile vor fi cuprinse intre 500-750g drugs , 10-25k mats 
Daca tinta este -civil-premiul va fi cuprins intre 20k-50k--100g-250g drugs-2-5k mats
•Daca tinta aleasa este un cop si il omorati cand este undercover veti primii premiul pentru omorarea unui civil, nu a unui politist !!!!

VyrussHD
Membru Activ
Membru Activ

Mesaje : 42
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/03/2014
Varsta : 26

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum