3 State
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sugestie Mats-Shop

2 participanți

In jos

Sugestie Mats-Shop Empty Sugestie Mats-Shop

Mesaj Scris de VyrussHD Vin Mar 28, 2014 11:46 pm

Nume:Marius
Nick:VyurssHD
Sugestie:
Propun ca la mats-shop sa putem cumpara o suma mai mare decat 5k. Inainte era asa ca era bataie pe ele , dar acum? Sunt in jur de 11kk in mats shop , nu cred ca deranjeaza pe nimeni daca putem lua mai multe (având in vedere ca nu multi (deloc aproape) cumpara). Sa fie gen : Minim : 1000 mats ~
Maxim 100000 mats ~
Cu ce va ajuta:pai am putea si noi sa luam mai mai multe si te plictisesti sa faci mats de fiecare data cand stii ca ai war....
Detalii:pai sa se poata lua minim 1000 mats iar max 100000 mats unii sunt incepatori si nustiu sa faca mats sau unii sunt bagati cu 10 min inaintea warului si nu au mats asea ca dau o fuga la mats shop si isi ea daca sunt 

VyrussHD
Membru Activ
Membru Activ

Mesaje : 42
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/03/2014
Varsta : 26

Sus In jos

Sugestie Mats-Shop Empty Re: Sugestie Mats-Shop

Mesaj Scris de [BoSS]NemeSyS Sam Mar 29, 2014 1:38 am

Nu se va pune mai multe materiale (mats) pentur ca daca am pune mai multe atunci fiecare ar avea de (ex: 10000000) si atunci nu lear mai cumpara cineva. Puteti folosi comanda /sellmats sau /selldrugs ca sa aveti materiale sau droguri. le puteti vinde intre voi
Multumesc pentru intelegere, o zi buna in continuare.
[BoSS]NemeSyS
[BoSS]NemeSyS
Membru Activ
Membru Activ

Mesaje : 36
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/03/2014
Varsta : 27
Localizare : Bistrita-Nasaud

https://3state.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum